Rozpis zápasov podľa skupín:

Rozpis zápasov:

Finále

Súperi Vysielanie Skóre
Portugalsko Portugalsko Francúzsko Francúzsko 10.07. 20:30 na
1:0pp (0:0, 1:0)
viac o zápase

Semifinále

Súperi Vysielanie Skóre
Portugalsko Portugalsko Wales Wales 06.07. 20:30 na
2:0 (0:0)
Nemecko Nemecko Francúzsko Francúzsko 07.07. 20:30 na
0:2 (0:1)

Štvrťfinále

Súperi Vysielanie Skóre
Poľsko Poľsko Portugalsko Portugalsko 1:1 (1:1, 0:0) 3:5 jedenástky
Wales Wales Belgicko Belgicko 01.07. 20:30 na
3:1 (1:1)
Nemecko Nemecko Taliansko Taliansko 02.07. 20:30 na
1:1( 1:1,0:0) 6:5 penalty
Francúzsko Francúzsko Island Island 03.07. 20:30 na
5:2 (4:0)

Osemfinále

Súperi Vysielanie Skóre
Švajčiarsko Švajčiarsko Poľsko Poľsko 25.06. 14:35 na
1:1 (0:1, 1:0) 4:5 jedenástky
Wales Wales Severné Írsko Severné Írsko 25.06. 17:35 na
1:0 (0:0)
Chorvátsko Chorvátsko Portugalsko Portugalsko 25.06. 20:30 na
0:1 (0:0)
Francúzsko Francúzsko Írsko Írsko 26.06. 14:35 na
2:1 (0:1)
Nemecko Nemecko Slovensko Slovensko 26.06. 17:10 na
26.06. 17:10 na
3:0 (2:0)
Maďarsko Maďarsko Belgicko Belgicko 26.06. 20:30 na
0:4 (0:1)
Taliansko Taliansko Španielsko Španielsko 27.06. 17:35 na
2:0 (1:0)
Anglicko Anglicko Island Island 27.06. 20:30 na
1:2 (1:2)

Skupina A

Súperi Vysielanie Skóre
Francúzsko Francúzsko Rumunsko Rumunsko 10.06. 20:30 na
2:1 (0:0)
Albánsko Albánsko Švajčiarsko Švajčiarsko 11.06. 14:35 na
0:1 (0:1)
Rumunsko Rumunsko Švajčiarsko Švajčiarsko 15.06. 17:35 na
1:1 (1:0)
Francúzsko Francúzsko Albánsko Albánsko 15.06. 20:30 na
2:0 (0:0)
Švajčiarsko Švajčiarsko Francúzsko Francúzsko 19.06. 20:30 na
0:0
Rumunsko Rumunsko Albánsko Albánsko 19.06. 20:55 na
0:1 (0:1)

Skupina B

Súperi Vysielanie Skóre
Wales Wales Slovensko Slovensko 11.06. 17:20 na
11.06. 17:20 na
2:1 (1:0)
Anglicko Anglicko Rusko Rusko 11.06. 20:30 na
1:1 (0:0)
Rusko Rusko Slovensko Slovensko 15.06. 14:20 na
15.06. 14:20 na
1:2 (0:2)
Anglicko Anglicko Wales Wales 16.06. 14:35 na
2:1 (0:1)
Slovensko Slovensko Anglicko Anglicko 20.06. 20:20 na
20.06. 20:20 na
0:0
Rusko Rusko Wales Wales 20.06. 20:55 na
0:3 (0:2)

Skupina C

Súperi Vysielanie Skóre
Poľsko Poľsko Severné Írsko Severné Írsko 12.06. 17:35 na
1:0 (0:0)
Nemecko Nemecko Ukrajina Ukrajina 12.06. 20:30 na
2:0 (1:0)
Ukrajina Ukrajina Severné Írsko Severné Írsko 16.06. 17:35 na
0:2 (0:0)
Nemecko Nemecko Poľsko Poľsko 16.06. 20:30 na
0:0
Severné Írsko Severné Írsko Nemecko Nemecko 21.06. 17:35 na
0:1 (0:1)
Ukrajina Ukrajina Poľsko Poľsko 21.06. 17:55 na
0:1 (0:0)

Skupina D

Súperi Vysielanie Skóre
Turecko Turecko Chorvátsko Chorvátsko 12.06. 14:35 na
0:1 (0:1)
Španielsko Španielsko Česká republika Česká republika 13.06. 14:35 na
1:0 (0:0)
Česká republika Česká republika Chorvátsko Chorvátsko 17.06. 17:35 na
2:2 (0:1)
Španielsko Španielsko Turecko Turecko 17.06. 20:30 na
3:0 (2:0)
Česká republika Česká republika Turecko Turecko 21.06. 20:30 na
0:2 (0:1)
Chorvátsko Chorvátsko Španielsko Španielsko 21.06. 20:55 na
2:1 (1:1)

Skupina E

Súperi Vysielanie Skóre
Írsko Írsko Švédsko Švédsko 13.06. 17:35 na
1:1 (0:0)
Belgicko Belgicko Taliansko Taliansko 13.06. 20:30 na
0:2 (0:1)
Taliansko Taliansko Švédsko Švédsko 17.06. 14:35 na
1:0
Belgicko Belgicko Írsko Írsko 18.06. 14:35 na
3:0 (0:0)
Belgicko Belgicko Švédsko Švédsko 22.06. 20:30 na
1:0 (0:0)
Taliansko Taliansko Írsko Írsko 22.06. 20:55 na
0:1 (0:0)

Skupina F

Súperi Vysielanie Skóre
Rakúsko Rakúsko Maďarsko Maďarsko 14.06. 17:35 na
0:2 (0:0)
Portugalsko Portugalsko Island Island 14.06. 20:30 na
1:1 (1:0)
Island Island Maďarsko Maďarsko 18.06. 17:35 na
1:1 (1:0)
Portugalsko Portugalsko Rakúsko Rakúsko 18.06. 20:30 na
0:0
Portugalsko Portugalsko Maďarsko Maďarsko 22.06. 17:35 na
3:3 (1:1)
Island Island Rakúsko Rakúsko 22.06. 17:55 na
2:1 (1:0)
 
Design, © 2016 RTVS, Powered by Cyclone3 XUL CMS