Všetky zápasy MS vo futbale naživo s RTVS: na Jednotke, Dvojke a na webe

Od štvrtka 14. júna odštartuje maratón 64 zápasov na futbalových majstrovstvách sveta a aj priamych prenosoch s RTVS.

Na Jednotke, na Dvojke a na webe futbal.rtvs.sk ponúkneme všetky súboje naživo. Denne sa divákom prihovoria moderátori aj z bratislavského štúdia a na Dvojke ponúkneme aj sumár dňa.

V úvodný deň futbalového šampionátu navyše Jednotka ponúkne hodinový otvárací ceremoniál, po ktorom nasleduje úvodný duel medzi reprezentáciami Ruska a Saudskej Arábie.

Z dejiska šampionátu bude zápasy komentovať Marcel Merčiak spolu s expertom Marianom Zemanom v závere šampionátu a reportérkou Dominikou Komrhelovou. V bratislavskom štúdiu budú pripravení komentátori a moderátori Ľuboš Hlavena, Tomáš Košec, Richard Fekete a Oľga Hamadejová.

Počas MS vo futbale v Rusku RTVS pripravuje špeciálny web futbal.rtvs.sk, ktorý ponúkne online streamy futbalových zápasov, novinky z diania na šampionáte, články, výsledky a krátke zostrihy zo zápasov. Futbaloví priaznivci sa môžu tešiť aj na komunikáciu prostredníctvom sociálnych sietí, kde RTVS poskytne čo najviac informácií o programe na MS, výsledky zápasov a najlepšie momenty.

Futbalový  šampionát bude rezonovať aj v éteri Rádia Slovensko. O vývoji všetkých zápasov bude rozhlas informovať v pravidelnom hodinovom spravodajstve, vo všetkých Rádiožurnáloch a v športovom sumári dňa. Na záverečný víkend, ktorý vyvrcholí finálovým stretnutím, vycestuje do  Moskvy dvojica reportérov – Jozef Jarkovský a Vladimír Pančík. V Rádiu Slovensko prinesie naživo finálové stretnutie a počas spomínaného víkendu aj množstvo živých vstupov a materiálov priamo z ruskej metropoly.


Dianie na FIFA MS 2018